Wyszukiwarka

Polecamy

 

 Obóż Letni Mikoszewo

 

Taebo small

 

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Wejścia

Odsłon : 97024
Aktualności


Nabór Drukuj
czwartek, 28 sierpnia 2014 21:54

NABÓR

SEZON 2014/2015 CZAS ROZPOCZĄĆ!

 

   Od września wznowione zostaną treningi kickboxingu w klubie CSW Champion Lubawa!

Zajęcia odbywać się będą w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Łąkowej dla grup nastoletnich zarówno zaawansowanych jak i początkujących w godzinach od 19:00 do 20:30 w poniedziałki i środy natomiast w piątki od godziny 16:00 do 17:30 tylko dla grup zaawansowanych nastoletnich i dorosłych.

Ponadto w salce treningowej przy ul. Warszawskiej zajęcia dla grupy dziecięcej (minimum od 7 roku życia) zarówno zaawansowanej jak i początkującej zapraszamy w poniedziałki i środy w godzinach od 17:30 do 18:30.

Dla grup oczekujących twardych formuł walki typu K1-Rules lub Muay-thai zapraszamy także zarówno doświadczonych już jak i początkujących na salkę treningową przy ul. Warszawskiej we wtorki i czwartki w godzinach od 19:30 do 21:00.

W Lidzbarku Welskim w Zespole Szkół przy ul Przemysłowej zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach od 16:00 do 17:30 dla grup zaawansowanych i początkujących i w zależności od frekwencji uzależniony będzie podział na dwie grupy w takim przypadku zajęcia trwałyby do godziny 18:00 dotyczy to wszystkich kategorii wiekowych począwszy od dzieci (minimum od 7 roku życia), po dorosłych…

 

Już dziś serdecznie zapraszamy!

 

Trenerzy:

Rafał Mazurowski

– instruktor kickboxingu i boksu, trener Kadry Narodowej Kadetów w formule Kick-light

Natalia Boczek

– instruktor ogólny sportu ze specjalizacją fitness i gimnastyka

 

KONTAKT:

E-mali: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel: 694 148 430

Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2014 21:57
 
My nie mamy wakacji Drukuj
wtorek, 26 sierpnia 2014 12:32

SPARINGI 9

„My nie mamy wakacji”

10 zawodników CSW Champion Lubawa reprezentantami Mistrzostw Świata Rimini 2014!!!

 

   Ogromnym sukcesem może się poszczycić lubawski klub kickbokserski CSW Champion, który w swoim składzie posiada aż 10 reprezentantów Mistrzostw Świata, które odbędą się tego roku już od 6 do 14 września w Rimini we Włoszech! Siłę lubawskiego teamu stanowią nie tylko lubawianie, ponieważ wśród kadrowiczów znajduje się także czwórka zawodników pochodzących z Lidzbarka Welskiego! A o to kadrowicze:

Juniorka: Sandra Szczesiak, kadeci: Oliwia Lóźniewska, Paulina Turulska, Hubert Łaniewski, Konrad Łaniewski i Jakub Leliwa (wszyscy Lubawa), Oliwia Piotrzkowska, Oliwia Rucińska, Krystian Dolny i Wiktor Grochalski (wszyscy Lidzbark Welski).

O ich powołaniach zadecydowała ciężka praca treningowa, mnóstwo wyrzeczeń i poświęceń związanych z częstymi wyjazdami na obozy, zgrupowania kadry i przede wszystkim na zawody ogólnopolskie jak i też międzynarodowe, w których osiągnęli wysokie wyniki ostatniego 2014 roku!

Sandra Szczesiak – aktualna Mistrzyni Polski w formułach walki Pointfighting i Kick-light, ponadto podwójna srebrna medalistka Pucharu Świata na Węgrzech Pointfighting i Kick-light.

Oliwia Lóźniewska – aktualna Mistrzyni Polski w formułach walki Pointfighting i Light-contact, vice Mistrzyni Polski w formule Kick-light, ponadto srebrna medalistka Pucharu Świata z Austrii Light-contact i wciąż aktualna złota Mistrzyni i brązowa medalistka Mistrzostw Europy kolejno w formule Kick-light i Light-contact.

Paulina Turulska – aktualna Mistrzyni Polski w formule walki Pointfighting, ponadto brązowa medalistka Pucharu Świata na Węgrzech w formule Light-contact. Brała udział także w Pucharze Świata w Austrii.

Hubert Łaniewski – aktualny Mistrz Polski w formule walki Kick-light, brązowy medalista Mistrzostw Polski w formule Light-contact, ponadto brązowy medalista Pucharu Świata na Węgrzech w formule Light-contact. Brał udział także w Pucharze Świata w Austrii.

Konrad Łaniewski – aktualny Vice Mistrz Polski w formule walki Light-contact, brązowy medalista Pucharu Świata na Węgrzech w formule Light-contact.

Jakub Leliwa – aktualny Mistrz Polski w formule walki Pointfighting, brał udział w Pucharach Świata w Austrii i na Węgrzech.

Oliwia Piotrzkowska – aktualna vice Mistrzyni Polski w formule walki Kick-light, wciąż aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w formule Kick-light.

Oliwia Rucińska – aktualna Mistrzyni Polski w formułach walki Pointfighting i Light-contact, ponadto podwójna brązowa medalistka Pucharu Świata na Węgrzech Pointfighting i Light-contact.

Krystian Dolny – aktualny Mistrz Polski w formule walki Pointfighting.

Wiktor Grochalski – aktualny Mistrz Polski w formułach walki Pointfighting i Light-contact, brał udział w Pucharach Świata w Austrii i na Węgrzech.


Dwukrotnie championi doświadczyli już swój udział w Italii co prawda jedynie w Pucharach co nie ulega wątpliwości że ranga była o wiele niższa a niżeli teraz w Mistrzostwach, pomimo to nigdy z pustymi rekami nie wracaliśmy, czy tym razem będzie podobnie? Zobaczymy... Zapewne poza dyspozycją o wyniku decydować może szczęście np. na kogo w losowaniu trafimy? Dziś jedynie zdradzę jakie rywalki może spotkać na swojej drodze Sandra Szczesiak, w swojej kategorii wagowej na razie zgłoszonych jest 10 zawodniczek z takich państw jak: Meksyk, Włochy, Grecja, Chorwacja, Szwajcaria, Belgia, Niemcy i Turcja, oczywiście nie jest to jeszcze ostateczna liczba zawodniczek, ponadto pozostali championi, którzy biorą udział w mistrzostwach mają w swoich kategoriach wagowych między innymi: Kanadyjczyków, Portugalczyków, z Republiki Południowej Afryki, z Madagaskaru, Słowaków, z Bośni i Hercegowiny, Włochów, Greków, z Meksyku, Szwajcarów, Belgów, Niemców i Turków... Kolejne informacje będziemy na bieżąco podawać, tym czasem trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!

 

TRENER KADRY KADETÓW: Rafał Mazurowski

Poprawiony: wtorek, 26 sierpnia 2014 12:41
 
II Zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów Zakończone Drukuj
poniedziałek, 23 czerwca 2014 22:05

ZESPӣ POLSKI KADET 1

II Zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów

w formule kick-light w Lubawie zakończone!

 

W dniach od 20 do 22 czerwca br. w Lubawie odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów w formule walki kick-light w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się od 6 do 14 września br. we Włoszech.

   W zgrupowaniu udział wzięło jedenastu kadrowiczów powołanych przez trenera kadry Rafała Mazurowskiego. Skład: Weronika Nowak, Sylwia Bancer, Oliwia Piotrzkowska, Oliwia Lóźniewska, Piotr Stępień, Lucjan Wiśniewski, Hubert Łaniewski, Konrad Łaniewski, Mateusz Dymek, Sebastian Samiła i Michał Adamek. Pierwszego dnia po przyjeździe kadrowicze zakwaterowali się w hotelu „Maximus”, następnie odbyło się ważenie i po krótkiej odprawie wszyscy zawodnicy otrzymali kadrowe koszulki sfinansowane przez firmę „Szynaka Meble”. Kolejnego dnia w sobotę dzień rozpoczął się od porannej zaprawy biegowej i rozruchu na lubawskim stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji, później po śniadaniu odbyła się sesja zdjęciowa i kolejny trening na hali osiru, na którym przeprowadzono ćwiczenia sprawnościowo wydolnościowe, miedzy innymi na gumach, ponadto przećwiczone były warianty walki i zadania taktyczne. Po obiedzie, które posiłki ufundowane zostały dzięki uprzejmości Jerzego Banaszewskiego z „Zajazdu Tropicana” kadrowicze mieli czas wolny. Miłym gestem zostali zaskoczeni zawodnicy ze strony Prezesa CSW Champion Lubawa Mariusza Zięby, który wręczył wszystkim upominki w postaci kosmetyków. Na następnym treningu w ramach rozgrzewki zawodnicy zagrali w piłkę nożną natomiast po, zorganizowane zostały sparingi w których kadrowicze stoczyli po kilka walk trzy rundowych. Tego samego dnia po treningu odbył się wykład na temat diety i dopingu, który przeprowadził absolwent AWF Krystian Kaniewski. Wieczorem przed kolacją kadrowicze skorzystali jeszcze z odnowy biologicznej, a na zakończenie drugiego dnia zgrupowania przeprowadzono podsumowujące zebranie.

   W niedzielę także dzień rozpoczął się od porannej zaprawy, następnie po śniadaniu odbył się trening taktyczny połączony ze sparingami, który miał na celu rozpoznanie jak reagują zawodnicy na zmęczeniu natomiast po treningu kadrowicze posilili się ostatnim obiadem i po spakowaniu odbyło się także ostatnie podsumowujące zebranie kończące zgrupowanie.

   Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję zawodników zauważyłem spory progres z przed ostatniego zgrupowania w Pułtusku. Co raz bardziej krystalizuje się skład, który zostanie powołany ostatecznie do Mistrzostw Świata. Generalnie jestem pełen podziwu dla tych młodych ludzi, którzy niesamowicie poświęcają się aby być na każdym zgrupowaniu i brać udział jak i także wylewają wiele potów podczas zajęć i wyróżniają się niesamowitą wolą walki aby przekonać swoją dyspozycją że jesteśmy gotowi do startu w mistrzostwach!

  W imieniu kadry wierzymy głęboko że trud i poświęcenie zostanie docenione i Polski Związek Kickboxingu zrobi wszystko aby umożliwić wyjazd kadetom w jak najliczniejszym składzie, aby móc podbić włoską ziemię podczas Mistrzostw Świata!

 

Serdeczne podziękowania kierujemy:

Hotel i Restauracja „Maximus” Iwony Wojtowicz – zakwaterowanie wraz ze śniadaniami i kolacjami

Zajazd Tropicana – obiady

Szynaka Meble – ufundowane koszulki kadrowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji – obiekty z których korzystali kadrowicze

PHU Mariusz Zięba - upominki

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem Trener Kadry Kadetów Kick-light

Rafał Mazurowski

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 23 czerwca 2014 22:08
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 41

Sponsorzy

 

Szklomal

 

LPB

 

koszynski


hydraulika


zieba

Współpraca

 

Lubawa

 

KWONlogo

 

OSiR

 

pzkb

 

semirada_small